Wielkie otwarcie!

Serdecznie witam wszystkich na nowym blogu True Villain.

Jest to blog, na którym znajdziecie moje przemyślenia na przeróżne tematy. Jest to poniekąd kontynuacja bloga Namuzowani, jednak oba bloga będą prowadzone jednocześnie i nie zamierzam zawieszać żadnego z nich.

Na początek zachęcam do przeczytania kilku działów w Menu i przede wszystkim zgłaszania się do informowanych. To bardzo ważne by blog się rozwijał, a bez czytelników na pewno to nie nastąpi.

Wiem, że ten blog jest tym o czym zawsze marzyłam. Wierzę, że wytrwam w pisaniu, a weny nigdy mi nie zabraknie. Pozdrawiam.

17 Komentarze

  • Uważam że jestem człowiekiem bardzo tolerancyjnym. Ponieważ wiem, że każdy człowiek ma inne zdanie, dlatego pomimo tego że się z nim nie zgadzam jestem za tym aby taka osoba również miała prawo głosu i mówiła o swoich poglądach. Ponadto jeżeli ktoś wybiera taki sposób życia, który uważa za właściwy to mi nic do tego, niech żyje jak chce, byle by był zadowolony. http://www.PatriciaxLife.blogspot.com

  • Mam kilku znajomych gejów i kiedyś idąc z nimi przez ulice jakaś nieznajoma pani bardzo wulgarnie się do nich odzywała, a nawet kilka razy machnęła torebką, a ja stanąłem w ich obronie. Wydaje się być błahe, ale w mieście pełnym ludzi, wydaje mi się, że trzeba mieć odwagę na takie coś. Po za tym przed tym incydentem nie tolerowałem homoseksualizmu tak całkowicie, ale stwierdziłem, że to są tacy sami ludzie jak my. Bez względu na różnorodność naszych tożsamości.

  • Raczej tak. Nie mam nic przeciwko osób kochających inaczej, osób o różnych kolorach skóry, osób o innym stanie majątkowym, osób niepełnosprawnych, osób o innych poglądach. Każdy jest inny, aby nie było nudno. Jak to powiedziała mama Forresta: „Gdyby Bóg chciał, aby wszyscy byli tacy sami, to wszyscy nosiliby protezy na nogach” ;).

  • Jestem jak najbardziej osobą tolerancyjną, bo dla mnie głupotą jest naśmiewanie się z ciemniejszych ludzi – oczywiście, że można mieć o nich własne zdanie, ale nie w tak brutalny sposób jak określają ich co niektórzy! Kiedyś miałam nawet potyczkę z jednym z chłopaków z mojej klasy. Bez przerwy naśmiewał się z ciemnoskórych i w końcu dostał ode mnie w pysk – może to dziwne, ale tak było. : )

 1. będziesz informować?

  Zapraszam na nową recenzję na The-Rockferry.blog.onet.pl – „Overexposed” Maroon 5 (jest razem z „Mylo Xyloto” Coldplay)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.