Autorka

Mam na imię Ania. Mam 18 lat i urodziłam się w Częstochowie, gdzie mieszkam i uczę się od urodzenia. Niestety mam problemy z mówieniem o sobie, ale to chyba normalne. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jestem nastolatką tylko z wieku. Zdecydowanie różnie się od moich rówieśników. Nienawidzę uogólniania i stereotypowego myślenia. To, że mam 18 lat nie oznacza, że żyję od imprezy do imprezy, a moim życiowym celem jest siedzenie na Facebooku. O nie! Ja jestem inna, ale moim zdaniem to nawet dobrze.

Jestem pesymistką. Wiele osób próbowało to już zmienić, ale nikomu się nie udało. I dobrze. Dla nikogo nie zamierzam się zmieniać. Jestem jaka jestem. Inni uważają mnie za satanistkę, emo i psychicznie chorą. Pewnie domyślacie się gdzie mam opinię takich ludzi. Moją największa wadą, a jednocześnie zaletą jest upartość. Gdy postawię sobie jakiś cel, za wszelką cenę chcę go zrealizować. Inną cechą jaka mnie charakteryzuje jest szczerość. Wiele razy przekonałam się, że jest to niestety wada i czasem lepiej trzymać język za zębami. Ja tak nie potrafię.

Moje zainteresowania nie są może wyszukane, ale charakteryzuje mnie to, że oddaje się całkowicie wszystkiemu co kocham. Uwielbiam muzykę i może zabrzmi to dziwnie, ale to właśnie w niej znajduję samą siebie i to ona pozwala mi przeżyć z dnia na dzień. To cały mój świat. Słucham rocka i metalu, ale nie pogardzę dobrym popem lub rapem. Moimi ulubionymi zespołami i wykonawcami są: Nightwish, Marilyn Manson, Rammstein, The Pretty Reckless i wielu, wielu innych. O muzyce piszę nawet osobnego bloga. O TUTAJ.

Oprócz muzyki kocham też filmy. Najbardziej lubię te z Heleną Bonham Carter i Johnnym Deppem. Moim zdaniem są niesamowici, a filmy z nimi są godne polecenia. Podobnie jak z muzyką lubię wiele gatunków filmów i raczej nie wyróżniłabym tu jakiegoś konkretnego i ulubionego. Myślę, że w każdym gatunku można znaleźć coś ciekawego i wartościowego. Nie lubię seriali, telenowel i innych tasiemców. Nie mam na to czasu.

Książki? Owszem. Sama nawet piszę. A czytać? Najbardziej kocham „Harrego Pottera” i na jego punkcie mam bzika. Ogólnie lubię fantastykę. A co takiego piszę? Wszystko na co mam ochotę. Ostatnio nawet podręcznik do eliksirów. Zobaczycie, że Wasze dzieci będą się z niego uczyć!

Plany na przyszłość? Hmm… nie wiem. Mogłabym zostać lekarzem bo właśnie w tym kierunku się kształcę, ale jak to mówią „kobieta zmienną jest” i nie wiadomo co mi może jeszcze strzelić do głowy. Nie zanudzam już i dziękuję wszystkim, którzy mieli ochotę to przeczytać. Pozdrawiam.

3 Komentarze

  1. Ja te mam bzika na punkcie HP, tez pisze opowiadania, roznie sie od moich znajomych, i prowadze bloga ola4797.bloa.pl to link i dzieki za spis utworow z plyty Macklemrea

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.